O co tutaj chodzi?

Nieustannie aktualizowana, otwarta lista polskich blogów finansowych i pokrewnych (motywacja, rozwój, zarabianie w internecie etc.), na której może znaleźć się każdy, kto wyślę maila z prośbą o dodanie na: polskie.blogi.finansowe@gmail.com , a w zamian jest gotów umieścić link w swoim blogrollu.

BLOGI R-Z

piątek, 4 lutego 2011

Reaktywacja projektu

Przez pare miesięcy nic się tu nie działo. Nie został dodany, ani usunięty żaden blog, ale sprawdziłem maila - dodałem tych którzy o to prosili i pokasowałem nieaktywne blogi. Nadal możecie przesyłać prośby o dodanie siebie do listy. Miło mi będzie jeśli w zamian dodacie ten projekt do swojego blogrolla :)

15 komentarzy:

 1. Tu jest ciekawy blog, pisany w fajnym stylu: http://wydatki-koszty-rzeczywistosc.blogspot.com dzis na niego wpadlem przeglądając blogi

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja zaproponuje http://dochodoweczytanie.blogspot.com/
  znajdują się tam recenzje booków finansowych

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba powinieneś nieco głębiej pójść z przeglądem, blogi z postem sprzed roku to chyba dużo :) Mojego choć zgłoszonego też nie widzę ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę o dodanie bloga
  http://smart-chart-analiza-techniczna.blogspot.com
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna lista, bardzo pomocny zbiór porządnych blogów, lądujecie w naszych zakładkach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele ciekawych stron do obserwowania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Dokładnie, PayPal by się przydał. Więcej także serwisów kredytowych powinno być takich jak dla przykładu http://taniekredytybankowe.pl/.

   Usuń